Terminai ir sąlygos


Atvykimo / Išvykimo taisyklės

Svečias(-iai) rezervacijoje nustatytą atvykimo dieną gali atvykti į viešbutį nuo 14:00 val. 
Svečias(-iai) išvykimo dieną turi išsiregistruoti iš viešbučio iki 12:00 val.

Jei svečias pageidauja išvykti vėliau nei 12:00 val., jis privalo apie tai informuoti viešbučio vadybininką ar budintįjį. Jei svečias iš viešbučio išvyksta ne vėliau kaip iki 18:00 val., svečias privalo sumokėti 50% vienos paros visos apgyvendinimo paslaugų kainos; jeigu svečias iš viešbučio išvyksta po 18:00 val. – 100% vienos paros visos apgyvendinimo paslaugų kainos.

Taisyklės dėl vaikų:

Už vaikų elgesį ir saugumą atsako tėvai ar kiti vaikus prižiūrintys (globojantys) asmenys. Jei nuostoliai viešbutyje atsirado dėl nepilnamečių asmenų veiksmų, už juos atlyginti privalo vaikų tėvai ar globėjai.

Taisyklės dėl augintinių

Svečias, norintis atsivežti į viešbutį gyvūną(-us), turi iš anksto tai suderinti su viešbučiu ir pranešti apie tai pateikdamas rezervaciją. Už kiekvieną svečio į viešbutį atsivežtą gyvūną viešbutis ima papildomą mokestį. Už gyvūno elgesį atsako gyvūno šeimininkas ir įsipareigoja visiškai atlyginti gyvūno padarytą žalą viešbučiui.

Atšaukimo taisyklės

Svečias(-iai) rezervaciją nemokamai gali atšaukti ne vėliau kaip likus 3 dienoms iki svečio(-ių) atvykimo dienos, nustatytos rezervacijoje. Tokiu atveju sumokėtas avansas grąžinamas svečiui.